nr oferty:

3701363

ulica:

Parnowo

pow. całk.:

61.60 m2

piętro:

1/2

liczba pokoi:

3

ogrzewanie:

Gazowe

Cena:

299 000 PLN

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż z garażem balkonem oraz działką.

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny z balkonem,  garażem oraz działką rekreacyjna w miejscowości Parnowo oddalonej od Koszalina o 9km.

W skład  lokalu wchodzą: 3 pokoje, łazienka, WC, przedpokój i kuchnia, o powierzchni użytkowej 61.60m2 oraz piwnicą o powierzchni 15,40m2, łączna powierzchnia to  77,00m2.

Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na pierwszym piętrze.

Ekspozycja okien lokalu – dwustronna: na południowy – wschód i północny – zachód, okna PCV w większości trzy szyby wypełnione gazem, oraz w łazience i pokoju dziecka okna PCV dwuszynowe z wypełnieniem z gazem.

Instalacja elektryczna częściowo wymieniona na miedzianą tj. doprowadzona do kontaktów, instalacja oświetleniowa aluminiowa.

Piec gazowy dwufunkcyjny( c.o. i c.w.u.). (trzy letni) znajduje się w pomieszczeniu kuchni.

Na podłogach panele drewnopodobne w korytarzu, kuchni i pokojach. Terakota i glazura w pomieszczeniu łazienki oraz WC.

Czynsz do wspólnoty: 454 zł (w tym m.in woda, ścieki, f. remontowy) Dodatkowo płatny gaz i prąd.

Budynek w którym mieści się mieszkanie znajduje się w Parnowie 5A, w południowo – zachodniej jego części, 300 m od centrum, przy drodze prowadzącej w stronę gminnego Biesiekierza. Najbliższe otoczenie przedmiotu wyceny stanowi zabudowa jednorodzinna i siedliskowa z różnych okresów.

Budynek wybudowany w 1980 roku, po termomodernizacji w 2011roku, ( wykonano ocieplenie stropodachu wełna wdmuchiwana 15 cm oraz ocieplono ściany zewnętrzne budynku styropianem 12 cm). Budynek dwu klatkowy, każdy lokal mieszkalny posiada swoje indywidualne ogrzewanie gazowe z pieca dwufunkcyjnego podgrzewającego również wodę użytkową. Budynek wykonany w technologii

Mieszkanie sprzedawane jest wraz  udziałem w działce ogrodowej (rolnej) oraz garażem posadowionym w budynku niemieszkalnym położonym w bezpośrednim sąsiedztwie bloku.

Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu z pośrednikiem, umowa na wyłączność.

Zapraszamy na prezentację.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania kredytowego na zakup nieruchomości.