O nas

parę słów o naszej firmie
Jesteś tutaj:

Kim jesteśmy?

W swojej pracy kierujemy się Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, dokładamy należytej staranności, aby naszym Klientom zapewnić jak najwyższy poziom usług.

Zajmujemy się kompleksowo pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz regulacją stanów prawnych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów hipotecznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno oferty z rynku wtórnego jak i pierwotnego.

Nasi pośrednicy

Agnieszka Jantoszak

Pośrednik obrotu nieruchomościami

Lic. Zaw. 7536

Tel. +48 606 209 208
biuro@inicio.nieruchomosci.pl

Michał Sobociński

Pośrednik obrotu nieruchomościami

Tel. +48 602 270 600
kontakt@inicio.nieruchomosci.pl

0
Zrealizowanych zleceń
0
Zadowolonych klientów
0
Sprzedanych nieruchomości

Współpraca z nami

Bezpieczeństwo

Każda nieruchomość przed wprowadzeniem jej do naszej oferty jest szczegółowo sprawdzana pod kątem prawnym, dzięki temu nasi klienci zyskują pewność, że jest wolna od obciążeń.

Bez stresu

Dzięki naszej obsłudze zyskują Państwo pewność, że nabyta nieruchomość nie stanie się dla Państwa źródłem problemów. Dodatkowo w ramach świadczonych usług na Państwa życzenie bezpłatnie przedstawimy Państwu aktualne oferty banków działających na obszarze objętym działaniem naszego biura.

Satysfakcja

Dzięki nowoczesnym metodom działania dostarczamy Państwu usługę, pozwalającą uzyskać warunki bardziej satysfakcjonujące, niż uzyskalibyście oferując ją samodzielnie, na przykład przez umieszczanie drobnych ogłoszeń w prasie, na słupach ogłoszeniowych czy przy użyciu “poczty pantoflowej”.

Państwa nieruchomość zostanie zaprezentowana w witrynach biura, na naszej stronie internetowej www.inicio.nieruchomosci.pl. Dodatkowo, w zależności od indywidualnych cech, oferta może być promowana na następujących portalach prezentujących nieruchomości do sprzedaży: portale nieruchomościowe – strony WWW, w lokalnej prasie, informatorach, przy użyciu bannerów, tablic informacyjnych oraz innych nośników. Decyzja o ich doborze należy każdorazowo do pośrednika obsługującego zlecenie.

Portale na których może być Wasze ogłoszenie