Lista ofert
Koszalin Działka pod bud. wielorodz. - Sprzedaż
Ulica: Pszeniczna
Działka pod bud. wielorodz. Sprzedaż
Oferta nr: 2105491
Koszalin
Cena m2 130.00 PLN
Ulica: Pszeniczna
Cena: 7 518 420 PLN Pow. 57834.00 m2
Konikowo Działka - Sprzedaż
Ulica: Konstruktorów
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 2105488
Konikowo
Cena m2 120.00 PLN
Ulica: Konstruktorów
Cena: 125 520 PLN Pow. 1046.00 m2
Konikowo Działka - Sprzedaż
Ulica: Konstruktorów
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 2105487
Konikowo
Cena m2 120.00 PLN
Ulica: Konstruktorów
Cena: 126 960 PLN Pow. 1058.00 m2
Konikowo Działka - Sprzedaż
Ulica: Konstruktorów
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 2105485
Konikowo
Cena m2 120.00 PLN
Ulica: Konstruktorów
Cena: 120 000 PLN Pow. 1000.00 m2
Konikowo Działka - Sprzedaż
Ulica: Konstruktorów
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 2105484
Konikowo
Cena m2 120.00 PLN
Ulica: Konstruktorów
Cena: 120 000 PLN Pow. 1000.00 m2
Rosnowo Rosnowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Rosnowo
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001394
Rosnowo Rosnowo
Cena m2 80.00 PLN
Ulica: Rosnowo
Cena: 63 920 PLN Pow. 799.00 m2
Koszalin Lokal użytkowy - Wynajem
Ulica: 1 Maja
Lokal użytkowy Wynajem
Oferta nr: 620433
Piętro: 0 / 0
Koszalin
Cena m2 58.04 PLN
Ulica: 1 Maja
Cena: 5 500 PLN Pow. 94.77 m2
Chłopy Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Kapitańska
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 610488
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 2
Chłopy
Cena m2 11379.31 PLN
Ulica: Kapitańska
Cena: 330 000 PLN Pow. 29.00 m2
Mielno Mielno Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Klonowa
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403218
Mielno Mielno
Cena m2 334.70 PLN
Ulica: Klonowa
Cena: 489 000 PLN Pow. 1461.00 m2
Rosnowo Rosnowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Rosnowo
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001393
Rosnowo Rosnowo
Cena m2 80.00 PLN
Ulica: Rosnowo
Cena: 142 320 PLN Pow. 1779.00 m2
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Powstańców Wielkopolskich
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 610476
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 3
Koszalin
Cena m2 7974.18 PLN
Ulica: Powstańców Wielkopolskich
Cena: 420 000 PLN Pow. 52.67 m2
Będzino Będzino Działka - Sprzedaż
Ulica: Będzino
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 3403216
Będzino Będzino
Cena m2 13.49 PLN
Ulica: Będzino
Cena: 85 000 PLN Pow. 6300.00 m2
Słowienkowo Słowienkowo Działka - Sprzedaż
Ulica: Słowienkowo
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 3403213
Słowienkowo Słowienkowo
Cena m2 9.00 PLN
Ulica: Słowienkowo
Cena: 171 900 PLN Pow. 19100.00 m2
Bonin Bonin Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Bonin
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 570139
Bonin Bonin
Cena m2 37.34 PLN
Ulica: Bonin
Cena: 98 988 PLN Pow. 2651.00 m2
Mielno Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Orła Białego
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 5001504
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 3
Mielno
Cena m2 17500.00 PLN
Ulica: Orła Białego
Cena: 1 114 050 PLN Pow. 63.66 m2
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Rynek Staromiejski
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 4403085
Pokoje: 1
Piętro: 2 / 3
Koszalin
Cena m2 6865.59 PLN
Ulica: Rynek Staromiejski
Cena: 260 000 PLN Pow. 37.87 m2
Stare Bielice Stare Bielice Dom wolnostojący - Sprzedaż
Ulica: Bałtycka
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 5001503
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Stare Bielice Stare Bielice
Cena m2 3152.48 PLN
Ulica: Bałtycka
Cena: 889 000 PLN Pow. 282.00 m2
Koszalin Koszalin Obiekt - Sprzedaż
Ulica: Batalionów Chłopskich
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 3403205
Piętro: 0 / 0
Koszalin Koszalin
Cena m2 1338.36 PLN
Ulica: Batalionów Chłopskich
Cena: 1 350 000 PLN Pow. 1008.70 m2
Chałupy Chałupy Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Chałupy
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403202
Chałupy Chałupy
Cena m2 87.16 PLN
Ulica: Chałupy
Cena: 95 000 PLN Pow. 1090.00 m2
Koszalin Magazyn - Wynajem
Ulica: Szczecińska
Magazyn Wynajem
Oferta nr: 610472
Piętro: 0 / 0
Koszalin
Cena m2 13.58 PLN
Ulica: Szczecińska
Cena: 8 800 PLN Pow. 648.00 m2