Lista ofert

Jesteś tutaj:
Pasujące oferty: 1172
Ustronie Morskie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Ustronie Morskie
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 690105
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Ustronie Morskie
Cena m2 13284.00 PLN
Ulica: Ustronie Morskie
Cena: 584 496 PLN Pow. 44.00 m2
Koniecpol Działka - Sprzedaż
Ulica: Górna
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 4402968
Koniecpol
Cena m2 16.82 PLN
Ulica: Górna
Cena: 199 000 PLN Pow. 11833.00 m2
Świeszyno Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Świeszyno
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 620378
Świeszyno
Cena m2 103.29 PLN
Ulica: Świeszyno
Cena: 109 999 PLN Pow. 1065.00 m2
Koszalin Warsztat - Sprzedaż
Ulica: Gnieźnieńska
Warsztat Sprzedaż
Oferta nr: 620377
Piętro: 0 / 0
Koszalin
Cena m2 7773.33 PLN
Ulica: Gnieźnieńska
Cena: 1 749 000 PLN Pow. 225.00 m2
Koszalin Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Tatów
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3701401
Koszalin
Cena m2 190.00 PLN
Ulica: Tatów
Cena: 155 040 PLN Pow. 816.00 m2
Sadkowo Działka - Sprzedaż
Ulica: Sadkowo
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 3403160
Sadkowo
Cena m2 14.22 PLN
Ulica: Sadkowo
Cena: 195 000 PLN Pow. 13712.00 m2
Cewlino Działka - Sprzedaż
Ulica: Lipowa
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0801994
Cewlino
Cena m2 118.10 PLN
Ulica: Lipowa
Cena: 199 000 PLN Pow. 1685.00 m2
Dobre Działka - Sprzedaż
Ulica: Dobre
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 4402950
Dobre
Cena m2 58.14 PLN
Ulica: Dobre
Cena: 175 000 PLN Pow. 3010.00 m2
Kościernica Działka - Sprzedaż
Ulica: Kościernica
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0207624
Kościernica
Cena m2 69.03 PLN
Ulica: Kościernica
Cena: 70 000 PLN Pow. 1014.00 m2
Kościernica Działka - Sprzedaż
Ulica: Kościernica
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0207623
Kościernica
Cena m2 68.04 PLN
Ulica: Kościernica
Cena: 99 000 PLN Pow. 1455.00 m2
Kościernica Działka - Sprzedaż
Ulica: Kościernica
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0207618
Kościernica
Cena m2 69.33 PLN
Ulica: Kościernica
Cena: 85 000 PLN Pow. 1226.00 m2
Kościernica Działka - Sprzedaż
Ulica: Kościernica
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0207617
Kościernica
Cena m2 70.00 PLN
Ulica: Kościernica
Cena: 77 000 PLN Pow. 1100.00 m2
Kościernica Działka - Sprzedaż
Ulica: Kościernica
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0207615
Kościernica
Cena m2 70.06 PLN
Ulica: Kościernica
Cena: 77 000 PLN Pow. 1099.00 m2
Łazy Obiekt - Sprzedaż
Ulica: Morska
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 0207610
Piętro: 1 / 1
Łazy
Cena m2 2850.54 PLN
Ulica: Morska
Cena: 3 700 000 PLN Pow. 1298.00 m2
Koszalin Zwycięstwa Rokosowo Lokal użytkowy - Wynajem
Ulica: Zwycięstwa
Lokal użytkowy Wynajem
Oferta nr: 3701392
Piętro: 0 / 0
Koszalin Zwycięstwa Rokosowo
Cena m2 19.17 PLN
Ulica: Zwycięstwa
Cena: 230 PLN Pow. 12.00 m2
Koszalin Rokosowo Dom wolnostojący - Sprzedaż
Ulica: Wiązowa
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 620369
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 2
Koszalin Rokosowo
Cena m2 6794.87 PLN
Ulica: Wiązowa
Cena: 1 590 000 PLN Pow. 234.00 m2
Ustronie Morskie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Ustronie Morskie
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 69094
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 3
Ustronie Morskie
Cena m2 13824.00 PLN
Ulica: Ustronie Morskie
Cena: 525 726 PLN Pow. 38.03 m2
Ustronie Morskie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Ustronie Morskie
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 69093
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 3
Ustronie Morskie
Cena m2 13284.00 PLN
Ulica: Ustronie Morskie
Cena: 581 042 PLN Pow. 43.74 m2
Ustronie Morskie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Ustronie Morskie
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 69088
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Ustronie Morskie
Cena m2 13284.00 PLN
Ulica: Ustronie Morskie
Cena: 584 496 PLN Pow. 44.00 m2
Ustronie Morskie Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Ustronie Morskie
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 69087
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Ustronie Morskie
Cena m2 13824.00 PLN
Ulica: Ustronie Morskie
Cena: 524 897 PLN Pow. 37.97 m2