Lista ofert
Koszalin Magazyn - Sprzedaż
Ulica: Lniana
Magazyn Sprzedaż
Oferta nr: 1904796
Piętro: 0 / 1
Koszalin
Cena m2 3114.89 PLN
Ulica: Lniana
Cena: 3 850 000 PLN Pow. 1236.00 m2
Koszalin Dom szeregowy - Sprzedaż
Ulica: Spokojna
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 0207859
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin
Cena m2 4600.00 PLN
Ulica: Spokojna
Cena: 690 000 PLN Pow. 150.00 m2
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Powstańców Wielkopolskich
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3403278
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 0
Koszalin
Cena m2 7708.98 PLN
Ulica: Powstańców Wielkopolskich
Cena: 498 000 PLN Pow. 64.60 m2
Krzywopłoty Krzywopłoty Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Krzywopłoty
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1904795
Krzywopłoty Krzywopłoty
Cena m2 55.67 PLN
Ulica: Krzywopłoty
Cena: 240 000 PLN Pow. 4311.00 m2
Tatów Bałtycka Ostoja Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Bałtycka
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701541
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 0
Tatów Bałtycka Ostoja
Cena m2 7640.80 PLN
Ulica: Bałtycka
Cena: 639 000 PLN Pow. 83.63 m2
Koszalin Obiekt - Sprzedaż
Ulica: Lniana
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 0207855
Piętro: 0 / 0
Koszalin
Cena m2 2230.23 PLN
Ulica: Lniana
Cena: 9 900 000 PLN Pow. 4439.00 m2
Wierzchowo Wierzchowo Dom - Sprzedaż
Ulica: Wierzchowo
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 3403276
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 0
Wierzchowo Wierzchowo
Cena m2 17441.86 PLN
Ulica: Wierzchowo
Cena: 1 500 000 PLN Pow. 86.00 m2
Niekłonice Niekłonice Dom wolnostojący - Sprzedaż
Ulica: Niekłonice
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 3403275
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Niekłonice Niekłonice
Cena m2 5327.10 PLN
Ulica: Niekłonice
Cena: 1 140 000 PLN Pow. 214.00 m2
Koszalin Śródmieście Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Jana z Kolna
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 1001408
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 4
Koszalin Śródmieście
Cena m2 6887.42 PLN
Ulica: Jana z Kolna
Cena: 624 000 PLN Pow. 90.60 m2
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Konstytucji 3 Maja
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701539
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 4
Koszalin
Cena m2 7281.45 PLN
Ulica: Konstytucji 3 Maja
Cena: 349 000 PLN Pow. 47.93 m2
Strzekęcino Strzekęcino Działka rekreacyjna - Sprzedaż
Ulica: Strzekęcino
Działka rekreacyjna Sprzedaż
Oferta nr: 1904793
Strzekęcino Strzekęcino
Cena m2 125.00 PLN
Ulica: Strzekęcino
Cena: 100 000 PLN Pow. 800.00 m2
Koszalin Lokal użytkowy - Wynajem
Ulica: Racławicka
Lokal użytkowy Wynajem
Oferta nr: 3701538
Piętro: 5 / 10
Koszalin
Cena m2 40.00 PLN
Ulica: Racławicka
Cena: 24 520 PLN Pow. 613.00 m2
Koszalin Lokal użytkowy - Wynajem
Ulica: Racławicka
Lokal użytkowy Wynajem
Oferta nr: 3701537
Piętro: 5 / 10
Koszalin
Cena m2 40.00 PLN
Ulica: Racławicka
Cena: 9 200 PLN Pow. 230.00 m2
Mielenko Działka - Sprzedaż
Ulica: Topolowa
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 620483
Mielenko
Cena m2 328.06 PLN
Ulica: Topolowa
Cena: 249 000 PLN Pow. 759.00 m2
Koszalin Lokal użytkowy - Wynajem
Ulica: Racławicka
Lokal użytkowy Wynajem
Oferta nr: 3701536
Piętro: 4 / 10
Koszalin
Cena m2 40.00 PLN
Ulica: Racławicka
Cena: 920 PLN Pow. 23.00 m2
Chłopy Dom - Sprzedaż
Ulica: Wichrowa
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 0207846
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 0
Chłopy
Cena m2 15340.91 PLN
Ulica: Wichrowa
Cena: 540 000 PLN Pow. 35.20 m2
Koszalin Lokal użytkowy - Wynajem
Ulica: Racławicka
Lokal użytkowy Wynajem
Oferta nr: 3701535
Piętro: 4 / 10
Koszalin
Cena m2 40.00 PLN
Ulica: Racławicka
Cena: 400 PLN Pow. 10.00 m2
Koniecpol Działka - Sprzedaż
Ulica: Górna
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 4403235
Koniecpol
Cena m2 16.82 PLN
Ulica: Górna
Cena: 199 000 PLN Pow. 11833.00 m2
Sianów Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Armii Polskiej
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 620481
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Sianów
Cena m2 2720.68 PLN
Ulica: Armii Polskiej
Cena: 319 000 PLN Pow. 117.25 m2
Koszalin Śródmieście Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Szeroka
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 140933
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Koszalin Śródmieście
Cena m2 4785.89 PLN
Ulica: Szeroka
Cena: 247 000 PLN Pow. 51.61 m2