Lista ofert
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Wenedów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0207253
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 2
Koszalin
Cena m2 6809.75 PLN
Ulica: Wenedów
Cena: 128 500 PLN Pow. 18.87 m2
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Wenedów
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0207247
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 2
Koszalin
Cena m2 5490.32 PLN
Ulica: Wenedów
Cena: 173 000 PLN Pow. 31.51 m2
Koszalin Dzierżęcino Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Dzierżęcińska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3402971
Koszalin Dzierżęcino
Cena m2 190.00 PLN
Ulica: Dzierżęcińska
Cena: 287 660 PLN Pow. 1514.00 m2
Koszalin Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Orkiszowa
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001343
Koszalin
Cena m2 210.00 PLN
Ulica: Orkiszowa
Cena: 305 550 PLN Pow. 1455.00 m2
Koszalin Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Orkiszowa
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001342
Koszalin
Cena m2 210.00 PLN
Ulica: Orkiszowa
Cena: 249 690 PLN Pow. 1189.00 m2
Mielenko Mieszkanie - Wynajem
Ulica: Wichrowe Wzgórze
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: 1904629
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 2
Mielenko
Cena m2 60.00 PLN
Ulica: Wichrowe Wzgórze
Cena: 3 600 PLN Pow. 60.00 m2
Koszalin Jedliny, Ul. Kościuszki Działka usługowa - Sprzedaż
Ulica: Tadeusza Kościuszki
Działka usługowa Sprzedaż
Oferta nr: 1904627
Koszalin Jedliny, Ul. Kościuszki
Cena m2 742.12 PLN
Ulica: Tadeusza Kościuszki
Cena: 2 000 000 PLN Pow. 2695.00 m2
Strachomino Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Strachomino
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 610242
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Strachomino
Cena m2 3770.27 PLN
Ulica: Strachomino
Cena: 279 000 PLN Pow. 74.00 m2
Jagielno Dom letniskowy - Sprzedaż
Ulica: Jagielno
Dom letniskowy Sprzedaż
Oferta nr: 1501329
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Jagielno
Cena m2 5113.48 PLN
Ulica: Jagielno
Cena: 721 000 PLN Pow. 141.00 m2
Koszalin Nowobramskie Działka - Wynajem
Ulica: Szczecińska
Działka Wynajem
Oferta nr: 4402641
Koszalin Nowobramskie
Cena m2 4.00 PLN
Ulica: Szczecińska
Cena: 2 480 PLN Pow. 620.00 m2
Gąski Gąski Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Gąski
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3402936
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Gąski Gąski
Cena m2 17471.82 PLN
Ulica: Gąski
Cena: 619 900 PLN Pow. 35.48 m2
Gąski Paprotno Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Nastrojowa
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001340
Gąski Paprotno
Cena m2 285.00 PLN
Ulica: Nastrojowa
Cena: 855 000 PLN Pow. 3000.00 m2
Motarzyn Działka - Sprzedaż
Ulica: Motarzyn
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 4402637
Motarzyn
Cena m2 29.44 PLN
Ulica: Motarzyn
Cena: 4 800 428 PLN Pow. 163058.00 m2
Gmina Darłowo Magazyn - Sprzedaż
Ulica: Gmina Darłowo
Magazyn Sprzedaż
Oferta nr: 4402633
Piętro: 0 / 2
Gmina Darłowo
Cena m2 355.13 PLN
Ulica: Gmina Darłowo
Cena: 880 000 PLN Pow. 2478.00 m2
Mielno Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Lechitów
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001338
Mielno
Cena m2 240.00 PLN
Ulica: Lechitów
Cena: 2 405 280 PLN Pow. 10022.00 m2
Mielno Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Lechitów
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 1001337
Mielno
Cena m2 240.00 PLN
Ulica: Lechitów
Cena: 738 480 PLN Pow. 3077.00 m2
Koszalin Działka - Sprzedaż
Ulica: Żytnia
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 3701085
Koszalin
Cena m2 100.00 PLN
Ulica: Żytnia
Cena: 1 242 900 PLN Pow. 12429.00 m2
Białogard Działka przemysłowa - Wynajem
Ulica: Białogard
Działka przemysłowa Wynajem
Oferta nr: 4402630
Białogard
Cena m2 2.00 PLN
Ulica: Białogard
Cena: 4 600 PLN Pow. 2300.00 m2
Koszalin Działka usługowa - Sprzedaż
Ulica: Szeroka
Działka usługowa Sprzedaż
Oferta nr: 700267
Koszalin
Cena m2 1320.00 PLN
Ulica: Szeroka
Cena: 99 000 PLN Pow. 75.00 m2
Koszalin Centrum Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Jana z Kolna
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0801917
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 3
Koszalin Centrum
Cena m2 6883.24 PLN
Ulica: Jana z Kolna
Cena: 820 000 PLN Pow. 119.13 m2