Lista ofert
San Miguel De Salinas Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: .
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 4403311
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
San Miguel De Salinas
Cena m2 9477.61 PLN
Ulica: .
Cena: 635 000 PLN Pow. 67.00 m2
Alicante Punta Prima Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: .
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 4403310
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 0
Alicante Punta Prima
Cena m2 13588.89 PLN
Ulica: .
Cena: 1 223 000 PLN Pow. 90.00 m2
Koszalin Śniadeckich Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Śniadeckich
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 690313
Pokoje: 1
Piętro: 4 / 9
Koszalin Śniadeckich
Cena m2 7594.94 PLN
Ulica: Śniadeckich
Cena: 240 000 PLN Pow. 31.60 m2
Mielno Unieście Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Generała Maczka
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 2105642
Mielno Unieście
Cena m2 1155.23 PLN
Ulica: Generała Maczka
Cena: 960 000 PLN Pow. 831.00 m2
Koszalin Rokosowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Zwycięstwa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 3701639
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 2
Koszalin Rokosowo
Cena m2 9990.82 PLN
Ulica: Zwycięstwa
Cena: 1 850 000 PLN Pow. 185.17 m2
Polanów Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Sławieńska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3701638
Polanów
Cena m2 30.00 PLN
Ulica: Sławieńska
Cena: 91 410 PLN Pow. 3047.00 m2
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Bogusława II
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 700543
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Koszalin
Cena m2 7237.64 PLN
Ulica: Bogusława II
Cena: 240 000 PLN Pow. 33.16 m2
Koszalin Lokal użytkowy - Sprzedaż
Ulica: Armii Krajowej
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: 4403308
Piętro: 7 / 7
Koszalin
Cena m2 2502.51 PLN
Ulica: Armii Krajowej
Cena: 499 000 PLN Pow. 199.40 m2
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Lechicka
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 2105641
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Koszalin
Cena m2 6751.32 PLN
Ulica: Lechicka
Cena: 319 000 PLN Pow. 47.25 m2
Polanów Dom wolnostojący - Sprzedaż
Ulica: Sławieńska
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 3701632
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Polanów
Cena m2 8261.39 PLN
Ulica: Sławieńska
Cena: 689 000 PLN Pow. 83.40 m2
Koszalin Lokal użytkowy - Sprzedaż
Ulica: Armii Krajowej
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: 4403307
Piętro: 4 / 7
Koszalin
Cena m2 4000.00 PLN
Ulica: Armii Krajowej
Cena: 793 720 PLN Pow. 198.43 m2
Sianów Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Węgorzewska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 0207901
Sianów
Cena m2 70.00 PLN
Ulica: Węgorzewska
Cena: 98 000 PLN Pow. 1400.00 m2
Sianów Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Węgorzewska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 0207900
Sianów
Cena m2 70.00 PLN
Ulica: Węgorzewska
Cena: 84 000 PLN Pow. 1200.00 m2
Mielenko Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Akacjowa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 0207899
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 1
Mielenko
Cena m2 15378.04 PLN
Ulica: Akacjowa
Cena: 360 000 PLN Pow. 23.41 m2
Sianów Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Węgorzewska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 0207898
Sianów
Cena m2 61.87 PLN
Ulica: Węgorzewska
Cena: 98 000 PLN Pow. 1584.00 m2
Kołobrzeg Mieszkanie - Wynajem
Ulica: Generała Stanisława Maczka
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: 620498
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 0
Kołobrzeg
Cena m2 56.48 PLN
Ulica: Generała Stanisława Maczka
Cena: 2 300 PLN Pow. 40.72 m2
Koszalin Lokal użytkowy - Sprzedaż
Ulica: Armii Krajowej
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: 4403306
Piętro: 1 / 1
Koszalin
Cena m2 3646.70 PLN
Ulica: Armii Krajowej
Cena: 699 000 PLN Pow. 191.68 m2
Koszalin Lokal użytkowy - Sprzedaż
Ulica: Armii Krajowej
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: 4403301
Piętro: 1 / 1
Koszalin
Cena m2 3065.87 PLN
Ulica: Armii Krajowej
Cena: 1 199 000 PLN Pow. 391.08 m2
Koszalin Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Zwycięstwa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 620497
Pokoje: 3
Piętro: 10 / 8
Koszalin
Cena m2 6566.44 PLN
Ulica: Zwycięstwa
Cena: 380 000 PLN Pow. 57.87 m2
Kotłowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Kotłowo
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 2105639
Kotłowo
Cena m2 85.00 PLN
Ulica: Kotłowo
Cena: 627 640 PLN Pow. 7384.00 m2