Lista ofert
Kowalewice Działka - Sprzedaż
Ulica: Kowalewice
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0206655
Kowalewice
Cena m2 52.33 PLN
Ulica: Kowalewice
Cena: 45 000 PLN Pow. 860.00 m2
Koszalin Rokosowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Zwycięstwa
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: 2104378
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 2
Koszalin Rokosowo
Cena m2 8600.00 PLN
Ulica: Zwycięstwa
Cena: 462 508 PLN Pow. 53.78 m2
Koszalin Nowobramskie Magazyn - Sprzedaż
Ulica: Osiedle Nowobramskie
Magazyn Sprzedaż
Oferta nr: 4402493
Piętro: 0 / 0
Koszalin Nowobramskie
Cena m2 1801.80 PLN
Ulica: Osiedle Nowobramskie
Cena: 2 400 000 PLN Pow. 1332.00 m2
Sianów Działka - Sprzedaż
Ulica: Łabuszan
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 1904507
Sianów
Cena m2 3.17 PLN
Ulica: Łabuszan
Cena: 128 000 PLN Pow. 40352.00 m2
Krąg Działka - Sprzedaż
Ulica: .
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 0401922
Krąg
Cena m2 22.80 PLN
Ulica: .
Cena: 69 000 PLN Pow. 3026.00 m2
Szczeglino Nowe Działka - Sprzedaż
Ulica: Szczeglino Nowe
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 1904505
Szczeglino Nowe
Cena m2 40.82 PLN
Ulica: Szczeglino Nowe
Cena: 249 000 PLN Pow. 6100.00 m2
Biesiekierz Działka - Sprzedaż
Ulica: Biesiekierz
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 700144
Biesiekierz
Cena m2 56.12 PLN
Ulica: Biesiekierz
Cena: 1 100 000 PLN Pow. 19600.00 m2
Sucha Koszalińska Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Różana
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 1904491
Sucha Koszalińska
Cena m2 49.23 PLN
Ulica: Różana
Cena: 320 000 PLN Pow. 6500.00 m2
Bielkowo Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Bielkowo
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: 0206536
Bielkowo
Cena m2 10.14 PLN
Ulica: Bielkowo
Cena: 140 000 PLN Pow. 13800.00 m2
Koszalin Obiekt - Sprzedaż
Ulica: Szczecińska
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: 700134
Piętro: 0 / 3
Koszalin
Cena m2 3078.82 PLN
Ulica: Szczecińska
Cena: 6 250 000 PLN Pow. 2030.00 m2
Strzeżenice Działka - Sprzedaż
Ulica: Mieleńska
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 4402447
Strzeżenice
Cena m2 120.00 PLN
Ulica: Mieleńska
Cena: 2 179 440 PLN Pow. 18162.00 m2
Koszalin Rokosowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Topolowa
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 57075
Koszalin Rokosowo
Cena m2 125.43 PLN
Ulica: Topolowa
Cena: 110 002 PLN Pow. 877.00 m2
Koszalin Rokosowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Topolowa
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 57073
Koszalin Rokosowo
Cena m2 150.00 PLN
Ulica: Topolowa
Cena: 154 650 PLN Pow. 1031.00 m2
Brzeźno Działka - Sprzedaż
Ulica: Brzeżno
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 57072
Brzeźno
Cena m2 25.14 PLN
Ulica: Brzeżno
Cena: 90 001 PLN Pow. 3580.00 m2
Koszalin Obiekt - Wynajem
Ulica: Józefa Piłsudskiego
Obiekt Wynajem
Oferta nr: 700128
Piętro: 0 / 1
Koszalin
Cena m2 18.04 PLN
Ulica: Józefa Piłsudskiego
Cena: 5 000 PLN Pow. 277.16 m2
Świeszyno Działka - Sprzedaż
Ulica: Świeszyno
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 700118
Świeszyno
Cena m2 59.00 PLN
Ulica: Świeszyno
Cena: 59 118 PLN Pow. 1002.00 m2
Sianów Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Węgorzewska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 6205
Sianów
Cena m2 75.00 PLN
Ulica: Węgorzewska
Cena: 75 000 PLN Pow. 1000.00 m2
Koszalin Działka usługowa - Sprzedaż
Ulica: Morska
Działka usługowa Sprzedaż
Oferta nr: 1904454
Koszalin
Cena m2 300.00 PLN
Ulica: Morska
Cena: 4 149 900 PLN Pow. 13833.00 m2
Koszalin Centrum, Ul. Wyszyńskiego Lokal użytkowy - Sprzedaż
Ulica: Wyszyńskiego
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: 1904451
Piętro: 0 / 4
Koszalin Centrum, Ul. Wyszyńskiego
Cena m2 9615.38 PLN
Ulica: Wyszyńskiego
Cena: 450 000 PLN Pow. 46.80 m2
Koszalin Morskie Działka usługowa - Wynajem
Ulica: Morska
Działka usługowa Wynajem
Oferta nr: 1904438
Koszalin Morskie
Cena m2 1.74 PLN
Ulica: Morska
Cena: 8 000 PLN Pow. 4606.00 m2