Wyszukiwarka

Powierzchnia
Liczba pokoi

Opis oferty
Wynajem, Obiekt, Koszalin, ul. Nowe Bielice, numer oferty: 370527
  • nr oferty: 370527
  • ulica: Nowe Bielice
  • powierzchnia całkowita: 500.00 m2
  • powierzchnia użytkowa: m2
  • ogrzewanie:
  • stan techniczny: Do adaptacji
  • rok budowy:


OFERUJEMY DO WYNAJĘCIA NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONĄ W STREFIE USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWEJ W KOSZALINIE

Nieruchomość znajduje się w  bezpośrednim sąsiedztwie salonów samochodowych , obiektów warsztatowo-usługowych i mieszkalnych. Teren cichy, spokojny i dobrze skomunikowany.

Nieruchomość należy do segmentu rynku nieruchomości o  charakterze  handlowo-usługowym z zapleczem biurowym. Położenie nieruchomości jest bardzo dobre pod względem logistycznym, biorąc pod uwagę charakter i jej przeznaczenie pod działalność komercyjną ( 7km do Koszalin przy drodze krajowej nr 6).

 Sala o powierzchni 500 m2 z witrynami , bezpośrednio od głównej ulicy -   w budynku o powierzchni 4730 m2 na działce o powierzchni 11000 m2 . Przed budynkiem parking z 57 miejscami postojowymi. Do obiektu prowadzi, utwardzone kostką brukową, wejście.

Budynek monitorowany.

Wynajem to 10zł/m2 netto

Na elewacji możliwość wywieszenia reklamy. Plusem jest to, że ściana budynku widoczna jest z drogi nr6 , więc można zamieścić na niej reklamę, którą będzie widać z trasy przejazdowej.

Do nieruchomości możliwy jest dojazd również ciężkiego sprzętu. Stwarza to dogodne warunki dla inwestora chcącego prowadzić działalność .

 

Teren na którym zlokalizowana jest przedmiotowa nieruchomość znajduje się na obszarze, który wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przewidziany jest pod tereny usług komercyjnych : handlu ( w tym obiekty o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 ) , gastronomii, turystyki, rekreacji, sportu, kultury i rozrywki , usług motoryzacyjnych.

Serdecznie zapraszam na prezentację