Wyszukiwarka

Powierzchnia
Liczba pokoi

Opis oferty
Sprzedaż, Obiekt, Koszalin, ul. Osiedle Morskie, numer oferty: 4402334
  • nr oferty: 4402334
  • ulica: Osiedle Morskie
  • powierzchnia całkowita: 2950.00 m2
  • powierzchnia użytkowa: 2950.00 m2
  • ogrzewanie:
  • stan techniczny: Do adaptacji
  • rok budowy: 1990

Budynek handlowo usługowy o pow. 2950 m2 na osiedlu Morskim w Koszalinie posadowiony na działce o pow. ponad 0,9 ha. Budynek sklada się z z sali sprzedażowej, zaplecza warsztatowego, zaplecza socjalnego i biur. W części obiektu znajdują się pomieszczenia biurowe na 1-szym piętrze. 

Część sprzedażowa w dość dobrej kondycji zaś część warsztatowa oraz biurowa do gruntownego remontu. 

Oprócz budynku głównego obiekt posiada również osobny budynek wiaty o pow. 360 m2.

Cała działka o pow. 9092 m2 jjest utwardzona, pokryta betonem lub asfaltem. Miejsca parkingowe znajdują się zarówno od strony ulicy jak również za budynkiem. 

Nieruchomość posadowiona jest przy ulicy, która jest glówną arterią komunikacyjna prowadzącą z centrum miasta nad morze. W ostatnim okresie teren ten bardzo dynamicznie się rozwija. Powstaje sklep Bricomarche, nie dawno oddano nowoczesny budynek Oninnen a w odległości 50 metrów od naszego budynku znajduje się sklep Biedronka.

Teren, na którym znajduje się obiekt nie ma ustalonego Planu Zagospodarowania Przestrzennego ale według Studium teren przeznaczony jest zarówno pod produkcję przemysłową, usługi jak i pod mieszkaniówkę. 

Ze wględu na położenie, wielkość i uwarunkowania urbanistyczne teren ten idealnie nadaje się zarówno pod centrum handlowe, firmę produkcyjną jak również teren pod zabudowę mieszkaniową. 

Łatwy stąd dojazd zarówno do obwodnicy Koszalina, do drogi S6 jak a do centrum miasta. Wszędzie stąd blisko: do dworca PKP jest około 1 km do Katedry około 1,5 km, do Mielna 11 km.

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.