Wyszukiwarka

Powierzchnia
Liczba pokoi

Opis oferty
Sprzedaż, Obiekt, Koszalin, ul. Szczecińska, numer oferty: 370730
  • nr oferty: 370730
  • ulica: Szczecińska
  • powierzchnia całkowita: 750.00 m2
  • powierzchnia użytkowa: 750.00 m2
  • ogrzewanie: Brak
  • stan techniczny: Do remontu
  • rok budowy: 1939

OFERUJEMY DO SPRZEDAżY PRZEDWOJENNY BUDYNEK ZLOKALIZOWANY W CENTRUM KOSZALINA !!!!!

Obiekt położony w pierwszej strefie usługowej przy ulicy Szczecińskiej, w niewielkiej odległości od głównego dworca autobusowego oraz dworca PKP w Koszalinie.

Nieruchomość wybudowana w okresie przedwojennym składa się z budynku dwu bryłowego o zróżnicowanej wysokości. W części jest to budynek dwukondygnacyjny w pozostałej III kondygnacyjny.

Obiekt nie użytkowany do kapitalnego remontu.

Bezpośrednia lokalizacja przy bardzo ruchliwej ulicy Koszalina daje duże możliwości wykorzystania położenia nieruchomości na obiekt usługowo-handolwy pod : motel, hostel, usługi biurowe, punkt odbioru przesyłek, punkt kurjerski, szkołę czy produkcje. Najbliższe sąsiedztwo stanowią punkty sprzedaży mebli, kominków, hurtownie, ogrodnictwo, transport, motel.

Nieruchomość wykonana metodą tradycyjną, murowaną, cześciowo podpiwniczona. Fundamenty z cegły pełne , stropy Kleina nad piwnicami. Ściany nadziemia murowane z cegły i pustaków, ścianki działowe wykonane z cegły dziurawki. Schody żelbetowe wylewane, stropy między- kondygnacjami drewniane (do wymiany).  Stolarka okienna drewniana starego typu. Budynek bez instalacji.

Część budynku stanowi obiekt zabytkowy.

Nieruchomość położona na obszarze obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczonego jako tereny o symbolu 46P,U przeznaczone pod : obiekty produkcyjne, składy, magazyny, usługi.

Istnieje mozliwość nabycia obiektu wraz z zabudową sąsiedzką zlokalizaowaną bezposrednio za oferowaną nieruchomością w drugiej lini zabudowy od ulicy Szczecińskiej w Koszalinie.

Obiekt w drugiej linii zabudowy w bardzo dobrym stanie technicznym obecnie wykorzystywany pod biura.

Wiecej informacji w biurze.