Wyszukiwarka

Powierzchnia
Liczba pokoi

Opis oferty
Sprzedaż, Mieszkanie, Koszalin, ul. Franciszkańska, numer oferty: 2104079
  • nr oferty: 2104079
  • ulica: Franciszkańska
  • powierzchnia całkowita: 86.88 m2
  • powierzchnia użytkowa: m2
  • cena m2: 6 000 PLN/m2
  • piętro/kondygnacje: 2/2
  • liczba pokoi: 3
  • ogrzewanie: Kotłownia lokalna
  • stan techniczny: Deweloperski
  • rok budowy: 2021

Nowa oferta mieszkań w Koszalinie – OSIEDLE FRANCISZKAŃSKA

Prezentujemy najnowszą ofertę mieszkań deweloperskich w Koszalinie, drugi etap inwestycji przy ul. Franciszkańskiej.  Mieszkania buduje uznany na rynku deweloper.

Ceny u nas są identyczne, jak ceny u samego dewelopera. Jesteśmy z Tobą w całym procesie nabycia mieszkania.


OPIS NIERUCHOMOŚCI:


Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 86,88 m2, na pierwszym piętrze, z balkonem (10,30 m2), odrębnym wc (1,59m2) oraz spiżarni (2,75m2) - zobacz plan mieszkania. Nabywca jest zobowiązany do zakupu miejsca postojowego w garażu, lub miejsca postojowego zewnętrznego oraz  komórki lokatorskiej.

Miejsce postojowe w hali garażowej 30.000 zł, zewnętrzne miejsce postojowe - 10.000 zł, komórki lokatorskie w hali garażowej w cenie 3.000 zł/m2, komórki na kondygnacjach 4000 zł/m2.


Wszystkie ceny są cenami brutto, a więc nabywca jest zwolniony z podatku PCC 2%.

„Franciszkańska” to będzie kolejne piękne osiedle przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. W centralnej części przyszłego osiedla zaplanowany jest duży obszar rekreacyjny, idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie w przyszłości elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy.

Doskonałe położenie wśród zieleni, świetna komunikacja, infrastruktura zapewniająca wszystko, co  potrzebne do życia. Osiedle będzie powstawało etapowo na końcu ulicy Franciszkańskiej u zbiegu z ulicą Krańcową. Przyszli mieszkańcy znajdą się w wygodnej sytuacji, jeśli chodzi o kwestie komunikacyjne. Można  dotrzeć z tego miejsca szybko i wygodnie w dowolny punkt Koszalina, jak również szybko wyjechać z miasta w dowolnym kierunku. Dzięki już istniejącym budynkom i elementom starej zieleni odgłosy ruchu samochodów będą tłumione. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, apteka, kwiaciarnie, przedszkole, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja paliw.

Na całym osiedlu powstanie ok. 350 mieszkań, od małych do 40 m2, każde z balkonem bądź tarasem.

Każda klatka będzie wyposażona w cichobieżną windę z poziomu garaży. Pod budynkiem 2A i 3B  planowana jest hala garażowa. Lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim.


Zakończenie budowy budynków 2A i 3B  planowane jest na koniec października 2021r.


Procedura zakupu:

Po wybraniu odpowiedniej oferty i uzgodnieniu warunków, podpisywana jest umowa deweloperska u notariusza, w której określone są szczegóły - terminy i wysokości wpłat na konto powiernicze zgodne z harmonogramem prac, termin zakończenia inwestycji i inne informacje. Umowa deweloperska stanowi konieczny załącznik do wniosku kredytowego.

Po zakończeniu inwestycji i odbioru budynku podpisywana jest umowa sprzedaży lokalu. Przekazanie kluczy następuje po zapłacie całej ceny.

 

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.

ZAPRASZAMY.