Wyszukiwarka

Powierzchnia
Liczba pokoi

Opis oferty
Wynajem, Lokal użytkowy, Koszalin, ul. Kaszubska, numer oferty: 370538
  • nr oferty: 370538
  • ulica: Kaszubska
  • powierzchnia całkowita: 62.55 m2
  • powierzchnia użytkowa: 62.55 m2
  • ogrzewanie: Gazowe
  • stan techniczny: Bardzo dobry
  • rok budowy:ATRAKCYJNY LOKAL USŁUGOWY  W CENTRUM KOSZALINA PRZYGOTOWANY POD DZIAŁALNOŚĆ KOSMETYCZNO-ESTETYCZNĄ !Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w kamienicy w centrum Koszalina . 

 Powierzchnia lokalu 62,55mkw przy czym na parterze znajduje się 6 pomieszczeń ( poczekalnia, recepcja, gabinet pedicure i manicure, gabinet zabiegowy, łazienka) o  łącznej powierzchni 43,98mkw, oraz w kondygnacji -1, 2 pomieszczenia (wc oraz sala otwarta) o powierzchni 18,57mkw.

Stan lokalu idealny po generalnym remoncie, nowocześnie urządzony, z wyposażeniem i bazą klientów. Każdy gabinet jest wyposażony w łóżko kosmetyczne z pełną regulacją, umywalkę z ciepłą i zimną wodą, stolik kosmetyczny. W lokalu jest recepcja, szafa wnękowe, regały/ półki do ekspozycji kosmetyków.


Piękny lokal w prestiżowej części miasta, w którym do tej pory prowadzony jest salon kosmetyczny. Jego układ daje duże możliwości aranżacji oraz dostosowania do własnych potrzeb, niezależnie od branży prowadzonej działalności. Bez problemu można go zaadaptować na małą kancelarię, gabinet lekarski czy biuro. Bliskość atrakcyjnego ciągu komunikacyjnego i pieszego oraz obecność licznych punktów usługowych sprawiają, że każdy najemca odnajdzie tu rzesze potencjalnych klientów. STANDARD: 
Podłogi - panele terakota; 
Ściany - gładź gipsowa, glazura; 
Parapety - PCV; 
Okna – PCV w okleinie drewnianej,

INFORMACJE DODATKOWE 
Miejsca parkingowe: ogólnie dostępne, 
Wejście do lokalu: od ulicy. 
Ogrzewanie: gazowe.
Media: prąd, woda, kanalizacja; 

OPŁATY:

Czynsz - 290zł

Średni miesięczny koszt  energii - 150 zł , ogrzewanie 300 zł

Kaucja do uzgodnienia w zależności od pozostawionego wyposażenia

Wynajem długoterminowy z pierszeństwem zakupu.