Wyszukiwarka

Powierzchnia
Liczba pokoi

Opis oferty
Sprzedaż, Dom bliźniak, Skwierzynka, ul. Skwierzynka, numer oferty: 4402095
  • nr oferty: 4402095
  • ulica: Skwierzynka
  • powierzchnia całkowita: 135.18 m2
  • powierzchnia użytkowa: 135.18 m2
  • liczba pokoi: 4
  • pow. działki: 279.33
  • ogrzewanie: Gazowe
  • stan techniczny: Deweloperski
  • rok budowy: 2018

Promocja. Tniemy cenę o 23% do końca 2018 roku cena netto jest ceną brutto.

Ekskluzywnie, prestiżowo i bardzo atrakcyjnie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej położony w Skwierzynce, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Naprzeciwko domów znajduje się przystanek autobusowy.

W domu znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, dwie łazienki z wc, toaleta, wbudowany garaż, kotłownia.

Przed domem znajduje się działka do wspólnego użytkowania z dwoma innymi domami, na której będzie wydzielone miejsce parkingowe.

Nietuzinkowy projekt zastosowane bardzo dobre materiały i nowoczesne technologie sprawią , że jest to wyjątkowa  jedyna w swoim rodzaju oferta domu na całym rynku koszalińskim.

Dom został zaprojektowany i wyposażony w technologie i systemy niezbędne do funkcjonowania inteligentnego domu.

W domu zostanie zainstalowany w pełni działający system alarmowy (z centralką i manipulatorem), który może zostać połączony z funkcjami pozwalającymi na: podnoszenie lub opuszczanie rolet zewnętrznych, podlewania ogródka itp. za pomocą telefonu.

W domu zostanie rozprowadzona instalacja: antenowa (tw. satalitarna oraz naziemna), instalacja komputerowa,. Dodatkowo w salonie zostanie wykonany tzw. tunel telewizyjny, który umożliwi montaż wiszącego telewizora bez zbędnych kabli wiszących na scianie.

Dom został wybudowany z suporeksu, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem grafitowym ARBET (15cm, współczynnik przenikania ciepła U32  ). Wszystkie stropy w domu wylewane.

Konstrukcja dachu drewniana, na dachu materiały z górnej półki, na powierzchniach skośnych gont bitumiczny (firmy TECHNONIKOL) na płaskich papa termozgrzewalna (firmy TECHNONIKOL) . Dach ocieplony pianką natryskową, otwarto komórkową  (kanadyjskiej firmy ICYNENE), współczynnik przenikania ciepła U24.

Fundamenty domu zostały rewelacyjnie zaizolowane, wylane mieszkanką betonu z domieszką specjalistycznego środka zapewniającego wodoszczelność i ochronę betonu PENETRON ADMIX. Dodatkowo ława fundamentowa wyłożona jest specjalnymi matami posiadającymi właściwości przeciwwilgociowe oraz termiczne. Fundamenty zaimpregnowane specjalnym preparatem oraz pokryte folią kubełkową oraz zaizolowane styropianem aqua. Można powiedzieć że izolacja pozioma i pionowa fundamentów zbliżona jest do konstrukcji basenu.

W domu wszystkie ściany zostaną pokryte tynkami wapienno-cementowymi.

OKNA: w domu zastosowane nowoczesne i wysokiej jakości okna PCV firmy AMBERLINE (kolor antracytowy) z ciepłą ramką, okna są 7 komorowe i 3 szybowe, klamki  posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe, oraz stopniowanie uchyłu.  Zainstalowany ciepły parapet (pod samodzielny montaż parapetów wewnętrznych)

Drzwi zewnętrze oraz brama garażowa, firmy KTM, drzwi wejściowe posiadają rygle antywywarzeniowe, 2 zamki, brama garażowa elektryczna z mechanizmem elektrycznym, na pilota.

Elewacja: pokryta pucem, pomalowana w odcieniach szarości, brązu i beżu. Niektóre elementy elewacji oraz kominy pokryte czerwoną płytką ceglaną ręcznie formowaną (firmy Wienerberger).

Do każdego domu będzie przynależało miejsce parkingowe, znajdujące się na prywatnej wewnętrznej drodze dojazdowej znajdującej się przed domem (udział w prawie własności działki)

Na terenie inwestycji znajduje się studzienka zbierająca wodę opadową ze wszystkich domów obejmujących inwestycję, każdy z właścicieli domów będzie posiadał własną pompę dzięki czemu będzie mógł wykorzystywać wodę opadową np. do podlewania ogrodu lub np. mycia samochodu.

OGRZEWANIE: w całym domu przewidziano ogrzewanie podłogowe, w łazienkach dodatkowo będzie możliwość zainstalowania grzejnika (np. szczebelkowego)

Piec: w kotłowni zostanie zainstalowany nowoczesny dwufunkcyjny kocioł gazowy.

Dom składa się z:

Parter:

- salonu z aneksem kuchennym na parterze (powierzchnia 24,73 m2), w którym znajduje się pomieszczenie pod schodami idealne na małą spiżarnie

-toalety, kotłowni, przedsionka i garażu (powierzchnia garażu 15,79 m2).

I piętro:

 Sypialni (15,71 m2), garderoby oraz łazienki

Sypialni (16,72 m2), garderoby oraz łazienki

II piętro:

Sypialni (15,33 m2) oraz łazienki.

 Od frontu, nie będzie ogrodzeń pomiędzy domami, wolna otwarta przestrzeń na której będzie działka wraz z wewnętrzną drogą prywatną oraz miejscami parkingowymi.

Od tyłu działki będą oddzielone od siebie małym murkiem (2 metry od budynku) oraz siatką powlekaną PCV.

Przewidywany czas zakończenia inwestycji:

Budynek A i B koniec listopada 2018, budynek C koniec paźdzernika 2018 r.

Powierzchnie działek lub powierzchnie domów mogą  różnić się od powierzchni podanych w projekcie.

Odcienie kolorów zaprezentowane w wizualizacji mogę różnić się od rzeczywistych kolorów.

Powyższa oferta charakter informacyjny oraz jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Oferta pod opieką Pośrednika nr lic. 14825.